• O nas

SOLMIR to marka z pasją i historią sięgającą roku 2000, gdy pierwsze kroki stawiała na lokalnym rynku. Początki naszej podróży biznesowej to sprzedaż, której pierwsze owoce zbieraliśmy w skromnym "blaszaku". Jednak nasza determinacja i zaangażowanie pozwoliły nam szybko rozwijać się. Już od 2007 roku mogliście nas odwiedzać w butiku w Auchan Rumia, a od 2018 roku zapraszamy Was również do naszego lokalu w Rivierze w Gdyni.

Nieustanne dążenie do rozwoju i dostosowywania się do potrzeb naszych klientek doprowadziło nas również do świata wirtualnego. Od 2019 roku z dumą prowadzimy naszą działalność online, umożliwiając Wam wygodne i łatwe zakupy z dowolnego miejsca na świecie.

Jednak nasza relacja z Wami się nie kończy na transakcji. Jako marka SOLMIR, pragniemy być bliżej Was, dlatego od 2020 roku regularnie spotykamy się z Wami online, prowadząc transmisje live na naszym profilu na Facebooku. To dla nas nie tylko sposób na pokazanie naszych produktów, ale przede wszystkim okazja do bezpośredniego kontaktu z Wami, naszymi niesamowitymi klientkami.

W naszym sercu bije mocne kobiece tempo. Jesteśmy kobietami, które rozumieją potrzeby innych kobiet. Dlatego SOLMIR to nie tylko marka odzieżowa, to historia tworzona przez kobiety dla kobiet. Dążymy do tego, by każda z Was czuła się pewnie, pięknie i wyjątkowo w naszych kreacjach. Bo dla nas każda z Was jest niepowtarzalna i zasługuje na to, by błyszczeć w pełnym blasku.